Witam w serwisie rozrywkowym FUNtastyczny FUN. Poniżej znajdziesz ostatnio dodane - zarówne te śmieszne filmy oraz reklamy, jak i teledyski. Nasz zbiór filmów jest starannie wyselekcjonawany dzięki czemu większość materiałów jest dobrej jakości - potrafią rozbawić oraz zaciekawić. Jeżeli, któryś z filmów nie chcę się odtworzyć to proszę o przesłanie wiadomości o tym. Rozrywka to nie tylko śmieszne filmy, ale również dowcipy, obrazki - znajdziesz to w tym wortalu rozrywkowym! A ponadto wiele gotowych SMSów z życzeniami na niemal wszystkie okazji. A jak będziesz chciał ustawić sobie jakiś ciekawy opis GG w komunikatorze Gadu-Gadu - to nic nie stoi na przeszkodzie, posiadamy kilkadziesiąt tysięcy opisów!
Zycze Ci szczescia, zdrowia i wiele radosci oraz szczesliwej dlugiej przyszlosci. Wszystko co piekne i wymarzone w dniu Twych urodzin niech bedzie spelnione!Nadesłał :
Najlepsze ,najgorętsze życzenia dla mojego dziadka,który 8 września
kończy .....Piękny wiek!83 lata!
Nadesłał : Adam
Zycze Ci szczescia, zdrowia i wiele radosci oraz szczesliwej dlugiej przyszlosci. Wszystko co piekne i wymarzone w dniu Twych urodzin niech bedzie spelnione!
Nadesłał :
Zycze Ci szczescia, zdrowia i wiele radosci oraz szczesliwej dlugiej przyszlosci. Wszystko co piekne i wymarzone w dniu Twych urodzin niech bedzie spelnione!
Nadesłał :
Wszystkiego Naj naj naj naj z okazji twojej starości
Nadesłał : Oliwka
ile godin bije cas ile lisci sypie las tyle szczescia i slodyczy w dniu urodzin twoich
Nadesłał : autor
KOCHANIE dziś kupie ci wielki tort z okazji urodzin, dlaczego wielki?
bo na innym świeczki by się nie zmieściły!
Nadesłał : Olga
zdrowia szczescia pomaranczy niech ci zpna nogo tanczy wszystkiego najlepszego z okazij urodzin
Nadesłał : kasiulka88
101 dalmatynczykow 1001 upojnych nocy 1001 drobiazgow 100% pewności 7 wspaniałych 4 pancernych 2 setek i zaklasow strzalu w 10 oraz 1000000 buziakow w dniu Twojego świeta życzy
Nadesłał : kasiulka88
ile jest gwiazdek na niebie ile robakow w glebie ile samochodow jezdzi po świecie ile cukierków w roku zje przeciętne dziecie tyle kwiatow całusków i słodyczy w dniu urodzinn życzy
Nadesłał : kasiulka88
| 1, 2, 3, 4, 5, |








