Posortuj według: datydownup alfabetudownup ocenydownup autoradownup

Włatcy Móch - Lekcja 61 - Hłopaki Strażaki - odcinek 61

Włatcy Móch - Lekcja 61 - Hłopaki Strażaki - odcinek 61

Hłopaki Strażaki
Chłopcy zwiedzają remizę i postanawiają zostać strażakami. Czesio wszędzie dostrzega gniazda szerszeni. Chłopcy nie podejrzewają, że w ukryciu czai się Smok Wawelski.


separator

Włatcy Móch - Lekcja 60 - Zieluna Haluna - odcinek 60

Włatcy Móch - Lekcja 60 - Zieluna Haluna - odcinek 60

Zieluna Haluna
Chłopcy oglądają film. Następnego dnia jadą na zieloną szkołę. Na miejscu dowiadują się, że w lesie nie wolno hałasować, załatwiać swoich potrzeb, straszyć zwierząt oraz Robin Hooda. Nie można także całować Marion.


separator

Włatcy Móch - Lekcja 59 - Tajne oszcze samuraja - odcinek 59

Włatcy Móch - Lekcja 59 - Tajne oszcze samuraja - odcinek 59

Tajne oszcze samuraja
Chłopcy zadają sobie trudne pytania. Odpowiedzi na nie zna "Tajne Oszcze Samuraja". Którzy pomagają starszym ludziom w domu starców.


separator

Włatcy Móch - Lekcja 58 - Olimiada Nałukowa - odcinek 58

Włatcy Móch - Lekcja 58 - Olimiada Nałukowa - odcinek 58

Olimiada Nałukowa
Uczniowie klasy IIb mają wziąć udział w olimpiadzie naukowej. Nagrodą główną jest wakacyjny staż w MESA - instytucie zajmującym się nowymi technologiami. Pierwszy etap olimpiady odbywa się w szkole. Jest nim test na inteligencję. Wyniki przechodzą najśmielsze oczekiwania pani Frau i higienistki. Konieczko Ma najwięcej punktów iq za nim Andżelika, lecz najgorzej wypadł Anusiak. Przez test rozpaczając Maślana i Higienistka próbują go pocieszyć. Po wielu etapach Konieczko i Andżelika i cała klasa jadą do NESA na ostatni finałowy etap. Podczas pisania Konieczki testu, Anusiak, Maślana i Czesio uciekają i znajdują się w pomieszczeniu z broniami laserowymi. Zaczynają się poważne kłopoty. NESA zapaliła się przez zniszczony reaktor. podczas pożaru Zajkowski zostaje i mdleje. Anusiak ratuje jego życie.


separator

Włatcy Móch - Lekcja 57 - Chłopacy czy maczo - odcinek 57

Włatcy Móch - Lekcja 57 - Chłopacy czy maczo - odcinek 57

Chłopacy czy maczo
Nadchodzi Dzień Chłopaka. Czwórka wyobrażała sobie, jak powinien wyglądać ich Dzień Dziecka. Anusiak wyobraził sobie, że jest bossem mafii, Maślana hazardzistą, Konieczko wyobraził sobie, że wszyscy go znają, jako wynalazcę itd. Uczniowie cieszą się, że będzie to ich dzień sławy. Nie wszystko idzie jednak zgodnie z planem. Dziewczyny się z nich naśmiewają, ale czwórka bohaterów urządza zemstę, podtapiając Andżelikę. Koledzy przygotywują składniki do mikstury, przez którą mogą być dorośli. Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem, więc postanowili podać miksturę pani Frał. U pani Frał zachodzą zmiany, więc poszła poradzić się higienistki. Higienistka zaczęła "działać". Resztki z napoju przyrządzonego przez czwórkę przyjaciół, postanowił wypić Czesio. U niego także zachodzą zmiany, całkiem odwrotne jak u pani Frau, więc koledzy zaprowadzili go do Higienistki. Ta używając piły, "pozbyła" się zmian, jakie wystąpiły u Czesia. Z resztek mikstury, postanowiła skorzystać również Andżelika, u której po wypiciu wystąpiły zmiany przypominające żabi wygląd.


separator

Włatcy Móch - Lekcja 56 - Śmiercicha i cóksy - odcinek 56

Włatcy Móch - Lekcja 56 - Śmiercicha i cóksy - odcinek 56

Śmiercicha i cóksy
Czesio robi naboje z "cóksów".Cała klasa robi Marzannę, by ją następnego dnia zatopić jako odejśie zimy i początek wiosny. Maślana zostaje wybrany, by przechował Marzannę przez noc. Ta ucieka. Następnego dnia chłopcy postanawiają zastąpić brakującą kukłę Andżeliką, lecz ta proponuje Zajkowskiego. Gdy Zajkowski zostaje zatopiony, Andżelika z wyrzutami sumienia postanawia wszystko powiedzieć Pani Frał. By do tego nie doszło, chłopcy wrzucają również ją o wody. Świadkiem tego była Karolina, więc Czesio robi z nią to samo, co z Andżeliką. Tymczasem do wody wpadają również pan wiosna i Marzanna. Higienistka chcąc uratować wiosnę sama wpada do rzeki, a gdy Czesio chce zdjąć korale Marzanny z "cóksów" do wody wpada również sama Pani Frał. Tymczasem robi się coraz chłodniej...


separator

Włatcy Móch - Lekcja 55 - Dzjeń Dzjecka - odcinek 55

Włatcy Móch - Lekcja 55 - Dzjeń Dzjecka - odcinek 55

Dzjeń Dzjecka
Dzień dziecka. Czesio dostaje na Dzień Dziecka wątrobę od pana pułkownika i Marcela. Na cmentarzu giną groby. W szkole są zawody sportowe, ale chłopaki urywają się na hamburgery. Podczas zawodów Czesio, Maślana, Anusiak i Konieczko oszukują, aby dostać nagrodę niespodziankę. Higienistka cierpi na bulimię. Chłopacy odkrywają tajemnice składników hamburgerów.


separator

Włatcy Móch - Lekcja 54 - Broń bjologiczna - odcinek 54

Włatcy Móch - Lekcja 54 - Broń bjologiczna - odcinek 54

Broń bjologiczna
Przekliniak znika. Czesio na pocieszenie dostaje od Pułkownika kapelusz napoleoński, który Pułkownik dostał od napoleona. Chłopaki dostają wszy, z których postanawiają zrobić broń biologiczną. Okazuje się że w kapeluszu jest ich mnóstwo. Postanawiają zarazić wszami panią Frał.Przyjeżdża sanepid.


separator

Włatcy Móch - Lekcja 53 - Ałtomat - odcinek 53

Włatcy Móch - Lekcja 53 - Ałtomat - odcinek 53

Ałtomat
Chłopaki nie chcą jeść zupy jarzynowej, przez co Pani Frał wysyła ich do Dyrektora. Jako, że dyrektor szkoły jest bardzo zajęty nie dostają bury. Czesio dostaje "bulgotów" i Pani Higienistka zwalnia go ze szkoły. Reszta przyjaciół postanawia iść na wagary. W domu Maślany, chcąc zagrać w "Magicznych wojowników" przez przypadek odpalają program giełdowy. Maślana kupuje, sprzedaje akcje, co powoduje krach na giełdzie.


separator

Włatcy Móch - Lekcja 52 - Egzekócja - odcinek 52

Włatcy Móch - Lekcja 52 - Egzekócja - odcinek 52

Egzekócja
Zajkowski został ofiarą wymyślnej egzekócji Konieczki, Maślany i Anusiaka. Później okazuje się że, winni krzywdy Zajkowskiego pójdą do więzienia, więc czwórka przyjaciół chce zebrać pieniądze, na operację dla Zajkowskiego. Gdy już zebrali pewną sumę pieniędzy, cała czwórka idzie do wesołego miasteczka i wszystko wydaje na zabawę. Policjanci prowadzą śledztwo, i wpadają na trop tzn. "Gangu Czesława". Gdy Zajkowski leży w szpitalu, czwórka przyjaciół odłącza go od respiratora. Zajkowski umiera, więc trafia do raju gdzie spotyka ptaka który umarł przez porażenie prądem, i panią Frał. Później Zajkowski wraca na ziemię, niechcąc by pani Frał go przepytywała w raju. Na koniec pani Frał również wraca na ziemię zesłana przez Boga.


separator

Włatcy Móch - Lekcja 51 - Kanau - odcinek 51

Włatcy Móch - Lekcja 51 - Kanau - odcinek 51

Kanau
Chłopcy są zafascynowani historią Powstania Warszawskiego. Postanawiają zejść do kanałów. Szkoła obchodzi rocznice nadania jej imienia legionu warszawskiego podczas powstania. Na uroczystość zaproszony zostaje Prezydent, który upija się w szkole. Czesio biega za białą myszką, która potem robi małe myszki. Pan pułkownik, Marcel, Czesio, i powstańcy z powstania świętują Spirytusem. Czesio upija się nim, po czym rozbraja bombe, którą powstańcy zrobili aby zniszczyć wroga. Szkoła organizuje apel i przedstawienie po czym wszystko kończy sie wybuchem bomby. Konieczko wszędzie widzi białe myszki.


separator

Włatcy Móch - Lekcja 50 - Moc Dzikih Małp - odcinek 50

Włatcy Móch - Lekcja 50 - Moc Dzikih Małp - odcinek 50

Moc Dzikih Małp
Uczniów klasy II B opanowuje moda na hip-hop. Dzieciom zagraża również niebezpieczny wujek samo dno, który poszukuje talentu do jego programu telewizyjnego. Konieczke opanowuje gra komputerowa od jego taty, którą mu kupił. Po "zarażeniu się" bohater cały czas przeklina, bije się, chce mu się kraść, palić lub zażywać narkotyków. Od Konieczki zaraża się również Czesio, u którego wujek samo dno odkrywa wielki talent raperski. Cała klasa, Higienistka i Pani Frał udają do telewizji, w której Anusiak, Maślana i Konieczko biorą udział w teleturnieju "Jeden z Dziewięciu" i wpadają niespodziewanie do talk-showu. Podczas wystąpienia Czesia zdarza sie wypadek- nagle traci on swoje talenty raperskie, co kończy się klęską jego przyszłej kariery.


separator

Włatcy Móch - Lekcja 49 - Styl Brusliego - odcinek 49

Włatcy Móch - Lekcja 49 - Styl Brusliego - odcinek 49

Styl Brusliego
Pod wpływem obejrzanego w kinie filmu "Mściwe ciosy III" chłopcy postanawiają zacząć trenować kung-fu. Pan pułkownik uczy Czesia różnych chwytów, demonstrując je na Marcelu. Marcel i Pułkownik bardzo zdenerwowali Przekliniaka zatem on zaczął się wyżywać nad Przytulakiem. Podczas treningu dochodzi do bujki zatem Czesio używa ciosów, które pokazał mu pułkownik.


separator

Włatcy Móch - Lekcja 48 - Bapki z piahu - odcinek 48

Włatcy Móch - Lekcja 48 - Bapki z piahu - odcinek 48

Bapki z piahu
Wszyscy są na plaży podczas kolonii. Czesio, Anusiak, Maślana i Konieczko, zakopali Zajkowskiego w piasku. Pani Frał wymyśliła dla chłopców nową karę. Czesio jest zachwycony. Reszta chłopców postanawia się zemścić za pomocą meduzy na Andżelice i Pani Frał. Higienistka natomiast śmiga na skuterze wodnym. Przylatują kosmici z innej planety.


separator

Włatcy Móch - Lekcja 47 - Mokre sny II - odcinek 47

Włatcy Móch - Lekcja 47 - Mokre sny II - odcinek 47

Mokre sny II
"Pieluchomajtki" Maślany sprawują się doskonale, jednakże Anusiak, Konieczko i Czesio nie chcą przyjąć kolegi do drużyny, która ma wziąć udział w zabawie w podchody. Higienistka podczas opalania się czyta znalezioną książkę Maślany. Dzieci gubią się w lesie, ale na szczęście turysta ich ratuje. Odkrywają że korespondent również ma problem taki sam jak Maślana. Pokrzywdzony bohater wyrusza pontonem przed siebie uciekając z biwaku.


separator

Włatcy Móch - Lekcja 46 - Mokre sny I - odcinek 46

Włatcy Móch - Lekcja 46 - Mokre sny I - odcinek 46

Mokre sny I
Maślana w czasie snu moczy się i dostaje "pieluchomajtki". Klasa wybiera się na biwak nad jezioro. Maślana zamierza złowić "zajebiaszczą" rybę. Chłopacy znienawidzili Maślane. Andżelika wchodzi do bandy Anusiaka, Czesia i Konieczki, z kolei Maślana zostaje z niej wyrzucony. Bohater jest bardzo smutny, ponieważ wszyscy się z niego śmieją, również Pani Frał i higienistka. Po dojechaniu na miejsce dzieci spotykają Wojennego Korenspondenta, który właśnie spędza tam swój urlop.


separator

Włatcy Móch - Lekcja 45 - Pździoszczoła i test z majzy - odcinek 45

Włatcy Móch - Lekcja 45 - Pździoszczoła i test z majzy - odcinek 45

Pździoszczoła i test z majzy
Zbliża się bardzo ważny test z "majzy" (matematyki). Jedynym wyjściem z sytuacji jest próba otrucia pani Frał. Czesio znajduję osę, która go użądliła. Chłopcy dostają się do bajki podczas snu, lecz Czesio zakańcza ją mówiąc komplement dla sklepikarki, która pracuje w szkolnym sklepiku.


separator

Włatcy Móch - Lekcja 44 - Gangsta-Dewasta - odcinek 44

Włatcy Móch - Lekcja 44 - Gangsta-Dewasta - odcinek 44

Gangsta-Dewasta
Anusiak, Konieczko , Maślana i Czesio zostają obrabowani przez rozrabiaków z VI c czyli Prosik i Pikulski. Ukradli kalkulator Maślany, piłkę koszykową Anusiaka, gąbke do tablicy Czesia i okulary Konieczki. Z pomocą przychodzi chłopcom paladyn "Siepacz". i pomaga imz zemścić się na chłopakach z VI c.


separator

Włatcy Móch - Lekcja 43 - Krfawy wtorek - odcinek 43

Włatcy Móch - Lekcja 43 - Krfawy wtorek - odcinek 43

Krfawy wtorek
Po nieudanym skoku na kantor, w szkole ukrywa się para gangsterów. Anusiak, Konieczko, Maślana, Czesio, Higienistka i Zajkowski stają się ich zakładnikami. Ucho Czesia ciągle odpada, a Anusiak przypomina sobie straszne rzeczy z dzieciństwa o babci na wsi. Strzelanina odbyła się w łazience dla chłopców. Jedną z ofiar była Pani Frał.


separator

Włatcy Móch - Lekcja 42 - Kólik z Pruchem - odcinek 42

Włatcy Móch - Lekcja 42 - Kólik z Pruchem - odcinek 42

Kólik z Pruchem
Ojciec Andżeliki George organizuje dzieciakom wspaniały kulig. W drodze znadrzył się mały wypadek. Jest grochowa, lepienie bałwana i wyprawa na zamarznięte jezioro. Jednak za klasą podąża niedźwiedź Pruch w poszukiwaniu spleśniałego chleba, a także zombie leśniczego. George bardzo dziwnie się zachowuje, gdy wszyscy są na zamarzniętym jeziorze. Pruch ratuje grupe przed rozszalałym ojcem Andżeliki. Biedne zwierzę przypłaciło to życiem.


separator
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438,