Posortuj według: datydownup alfabetudownup ocenydownup autoradownup

Borderlands : Game of the Year Edition

Borderlands : Game of the Year Edition

Zwiastun gry Borderlands Game of the Year Edition.

Borderlands łączy w sobie charakterystyczne cechy dwóch gatunków: FPS oraz cRPG. Rozgrywającą się w bliżej nieokreślonej przyszłości akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby i używając wielu rodzajów broni eliminujemy duże grupy przeciwników, jednocześnie rozwijając swoją postać i dobierając jej sprzęt. Za przygotowanie tej produkcji odpowiedzialna jest doskonale znana graczom firma Gearbox Software, która zasłynęła głównie dzięki hitowej serii taktycznych strzelanin Brothers in Arms.
Źródło : gry-online.pl


separator

Call of Duty: Black Ops

Call of Duty: Black Ops

Najnowszy trailer Call of Duty : Black Ops. Gra zapowiada się świetnie, dotychczas pobiła rekord sprzedaży w systemie przedpremierowym. Będzie to bez wątpienia hit :)


separator

Diablo III

Diablo III

Zapowiedź gry Diablo III, której fabuła odbywa się dwadzieścia lat po wydarzeniach z Diablo II.. Ludzie zapomnieli o wydarzeniach z przeszłości. Mefisto, Diablo i Baal zostali pokonani, ale Kamień Świata, który chronił Sanktuarium przed siłami zarówno Niebios, jak i Piekieł, został zniszczony. Gdy Deckard Cain powraca do ruin katedry w Tristram, tajemnicza kometa spada z nieba w to samo miejsce, gdzie niegdyś pojawił się Diablo. Armie demonów po raz kolejny budzą się w Tristram.


separator

Medal of Honor - Fallen Hero

Medal of Honor - Fallen Hero

Zapowiedź najnowszej odsłony gry Medal of Honor o podtytule Fallen Hero. Oto opis ze strony producenta

Wojna AD 2010: Stań do walki jako żołnierz elitarnych jednostek specjalnych, korzystając z taktyk opierających się na chirurgicznej precyzji legendarnych Agentów 1 Stopnia oraz brutalnej sile Rangerów. Niespotykany realizm: niezwykła, emocjonująca historia osadzona w realiach wojny w Afganistanie, której uczestnikiem staniesz się jedynie w najnowszej odsłonie serii Medal of Honor. Nowa jakość rozgrywki wieloosobowej: stworzony przez utytułowane studio DICE (twórcy Battlefield: Bad Company 2) tryb multiplayer to jedyne w swoim rodzaju połączenie intensywnej akcji oraz taktyki i strategii.


separator

The Sorcerer's Apprentice - Uczeń Czarnoksiężnika

The Sorcerer's Apprentice - Uczeń Czarnoksiężnika

Oficjalny zwiastun filmu Uczeń Czarnoksiężnika. Moim zdaniem film ten będzie gratką dla każdego fana filmów fantasy :)


separator

Kane & Lynch 2 : Dog Days

Kane & Lynch 2 : Dog Days

Zwiastun w iście Hollywodzkim wykonaniu trybu multiplayer w grze Kane & Lynch 2 : Dog Days. Gra ukarze się na Xboxa 360, Sony Playstation 3 oraz komputery PC.


separator

Harry Potter and the Deathly Hallows / Harry Potter i Insygnia Śmierci

Harry Potter and the Deathly Hallows / Harry Potter i Insygnia Śmierci

Oficjalny zwiastun filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci (Harry Potter and the Deathly Hallows). Będzie to kolejny film 3D.


separator

Step Up 3D

Step Up 3D

Kolejna już część Step Up. Tym razem głównym bohaterem jest Luke, który mieszka w jednym z magazynów w Nowym Jorku. Jedyną rodziną Luke'a są członkowie grupy House of Pirates wraz z którymi walczy o wygraną z konkurencyjnym zespołem - House of Samurai. I w tym momencie Luke spotyka kobietę...ile razy już to przerabialiśmy? :)


separator
1,