Wędkarstwo - Łowienie ryb na rzece na spławik

 

Wędkarstwo to nasza pasja a Wędkarska Tuba to filmy wędkarskie i blog będące zapisem naszych wędkarskich przygód. Przemierzamy brzegi jezior oraz rzek z wędką i kamerą w ręku dokumentując nasze poczynania i tworząc w ten sposób wędkarską opowieść. 
 
Zgodnie z naszym hasłem „poczuj się jak nad wodą" chcemy aby każdy widz czuł jakby był z nami na każdej kolejnej wyprawie. Pokazujemy nasze przygody takie jakimi są w rzeczywistości niezależnie czy uda się złowić jakieś ryby czy też nie ponieważ jedną z głównych idei jest oddanie prawdziwego klimatu panującego nad wodą niezależnie od wyników.
 
Chętnie dzielimy się naszymi spostrzeżeniami wynikającymi z przebywania na rybach dlatego też w każdym filmie znajdziecie garść informacji praktycznych. Nie są nam obce takie metody jak wędkarstwo spinningowe, spławikowe, gruntowe czy podlodowe. Przy ich wykorzystaniu łowimy ryby różnych gatunków takich jak sandacz, szczupak, okoń, boleń, troć, kleń, jaź, leszcz, płoć, krąp, sum, wzdręga, lin, karaś.

Wędkarstwo spławikowe | Wędkarski wypad nad rzekę Drwęcę podczas, której szukam wiosennych kleni łowiąc na groch. ( pomala )

ikonaKomentarze

Wyraź swoją opinię korzystąc z poniższego formularza

ikonaNajnowsze filmy

RAP BAJERA (CS & WSZ) - Wywiad z DJ'em 600V
Pal Hajs TV - 24 - Urodziny Do Kwadratu
Wędkarstwo - Łowienie ryb na rzece na spławik
Abstrachuje - W ŚWIECIE KAWALERÓW
Paluch, Sobota - Pierwiastek Bloków [Steel Banging]