Paluch, Sobota - Pierwiastek Bloków [Steel Banging]

 

Zamów album 2CD tutaj: http://goo.gl/AyGAOZ
Steel Banging na fb: https://www.facebook.com/SteelBangingPoland Paluch na fb: https://www.facebook.com/PaluchOfficial Sobota na fb: https://www.facebook.com/SobotaStoproRap
Kup mp3: http://goo.gl/3g5ogd
 
"Pierwiastek bloków" to pierwszy klip promujący album "Dwie Strony Świata" duetu producenckiego Steel Banging składającego się z Kriso oraz Gacy. Do pierwszego singla białostoccy producenci zaprosili Palucha oraz Sobotę. 
 
Zdjęcia do klipu zostały zrealizowane przez ekipę 9LITER FILMY. Premiera płyty została zaplanowana na 15 maja 2015 roku.
 
"Dwie Strony Świata" to dowód na to, że uliczny rap ma się bardzo dobrze. Steel Banging to duet producencki, który wyprodukował zbiór hip-hopowych hymnów, które nawiązują do klasyków gatunku, z powodzeniem mieszając ze sobą stare i nowe brzmienie. 
 
Obok utworów hołdujących brzmieniom z zachodniego wybrzeża USA, nie zabrakło także nowoczesnych podkładów oraz eksperymentów z elektroniką. Nośne refreny i wyciągnięcie tego co najlepsze z aktualnie popularnych brzmień to tylko niektóre z cech charakterystycznych albumu. Steel Banging wyznaczają nowe ścieżki i dają kolejne tchnienie klasyce gatunku.
 
Pośród gości na albumie pojawili się m.in. Peja, Ero, Ten Typ Mes, Paluch, Sobota, Pih, Dixon37, Nizioł, Kaczor, WSRH, $zajka czy Kali.
 
Title:Pierwiastek Bloków ; 
Artist: Steel Banging ; 
Featuring: Paluch, Sobota ; 
Album: Dwie Strony Swiata ; 
Producer: Steel Banging (Kriso & Gaca) ; 
Lyrics: Paluch, Sobota ; 
Mix/mastering: Fair Play Sound ;
Video: 9LITER FILMY ; 
Label: Step Records ;

"Pierwiastek bloków" to pierwszy klip promujący album "Dwie Strony Świata" duetu producenckiego Steel Banging składającego się z Kriso oraz Gacy. Do pierwszego singla białostoccy producenci zaprosili Palucha oraz Sobotę. ( Krolik )

ikonaKomentarze

Wyraź swoją opinię korzystąc z poniższego formularza

ikonaNajnowsze filmy

RAP BAJERA (CS & WSZ) - Wywiad z DJ'em 600V
Pal Hajs TV - 24 - Urodziny Do Kwadratu
Wędkarstwo - Łowienie ryb na rzece na spławik
Abstrachuje - W ŚWIECIE KAWALERÓW
Paluch, Sobota - Pierwiastek Bloków [Steel Banging]